Kto sme

Sme tím, ktorý robí veľké veci.

Naše služby sme pripravili pre podnikateľov, ktorí chcú podporiť predaj produktov a služieb prostredníctvom internetu. Klientom dávame konkrétne riešenia, návody a postupy, ako zvýšiť počet zákazníkov, ako využiť internet na propagáciu spoločnosti a obchodnej značky.

Pomáhame malým a stredným podnikateľom využívať potenciál internetu naplno.

Špecializujeme sa na obsahový marketing, analýzy a vytváranie on-line stratégií pre firmy a e-shopy.

Už 15 rokov sa venujeme reklame a marketingu, počas ktorých sme sme v reklamnej oblasti pomáhali slovenským aj nadnárodným spoločnostiam.

Viac ako 8 rokov sme prevádzkovali niekoľko úspešných internetových obchodov i kamennú predajňu. To nám umožnilo vyskúšať si marketing a predaj priamo na „našej koži“. Vďaka tomu máme dostatok skúseností z oboch strán. Vieme, čo prioritne trápi našich klientov. Nie sme teoretici. Poskytnuté rady a tipy máme overené v praxi.

Vieme, že prevádzkovanie e-shopu si vyžaduje veľmi veľkú obeť, veľa odriekania, hodiny driny, málo času... Veľakrát nie je čas na rodinu, vylepšenia, študovanie nových trendov...

Malý a stredný podnikateľ si nemôže dovoliť drahé riešenia a služby veľkých on-line agentúr. Má málo času na to, aby sa naplno venoval sledovaniu a zavádzaniu nových trendov v on-line marketingu. O väčšine možností ani len netuší, alebo na ne natrafí „náhodou“. Na vlastnej koži sme sa presvedčili, že okopírovaný prístup a myslenie od iných je chybné.

Pravdou je, že pokiaľ chcete napredovať a zarábať viac, potrebujete niečo úplne iné. Niečo, čo prirodzeným a bezpečným spôsobom sa bude podieľať na raste vašich ziskov. Zákazníci, o ktorých sa staráme, zaznamenávajú i niekoľkonásobne viac objednávok, než využili naše služby a tvoria vyšší zisk. 

Navrhujeme optimálne riešenia. Ponúkame jedinečné predajné a marketingové stratégie a postupy vypracované podľa individuálnych potrieb našich partnerov.

Našu prácu milujeme. Neustále sa vzdelávame a sledujeme aktuálne trendy z oblasti internetového podnikania, aby sme vám priniesli profesionálne výsledky.

Tešíme sa, že pomôžeme aj vám.

Mgr. Norbert Nosko
Mgr. Norbert Nosko

Podnikám viac ako 15 rokov v oblasti reklamy a marketingu a viac ako 8 rokov aj v "online" biznise. Za toto obdobie som nazbieral množstvo skúseností, informácií a postupov. Veci vidím také, aké sú. Pohľad realistu mi umožňuje riešiť problémy s nadhľadom. Život si nekomplikujem. Vždy hľadám jednoduchú cestu k dosiahnutiu cieľa.

Mgr.Jana Nosková
Mgr.Jana Nosková

Hlava plná nápadov, nezničiteľný optimizmus a energia ma poháňajú vpred. Hľadať riešenie problému je pre mňa výzvou. Teším sa z maličkostí, lebo maličkosti tvoria krásu.