Marketingové stratégie

Chcete mať viac zákazníkov a vyšší zisk? Pomôžeme vám.

CHCEM BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU

Hľadáte spôsoby, ako zvýšiť predaj cez internet? Chcete vedieť, ako získať viac zákazníkov?

Ste na správnom mieste. Už nemusíte viac premýšľať, ako to zmeniť, čo urobiť. Zvýšiť počet zákazníkov, objednávok a predaj môžete dosiahnuť skutočne jednoducho. Navrhneme optimálne riešenie práve pre váš e-shop či webovú stránku.

Naše služby sú určené pre každého majiteľa e-shopu, firemnej stránky, podnikateľa, ktorý chce mať viac zákazníkov z internetu, zvýšiť svoje zisky a posilniť predaj na mieru pripravenou marketingovou stratégiou.

Potrebujete riešiť 1 či viac konkrétnych problémov? Máte špeciálne požiadavky? 

Kontaktujte nás teraz.

Chcem konzultáciu

Prečo vačšina internetových stránok, eshopov a projektov zarába málo?

  • Chýba jasne vytýčený cieľ a dlhodobá stratégia ako ho dosiahnuť.
  • Predajné a marketingové stratégie nie sú zamerané na potreby zákazníka a neberú do úvahy jeho správanie pri nákupe.
  • Rozhodnutia v oblasti predaja a marketingu sa robia bez meraní a analýz. Nedá sa určiť návratnosť a efektivita investícií.
  • Matný prehľad o možnostiach a príležitostiach, ktoré poskytuje internetový marketing. Bez poznania, ako funguje, sa ťažko volí jeho forma.

Čo s tým? Ako riešiť problém?

Správanie zákazníka na internete je logické. Chce uspokojiť svoje potreby: získať informácie, naplniť svoju motiváciu a kúpiť (chce vlastniť tovar alebo službu). Spokojných  a lojálnych zákazníkov získate vtedy, ak budete poznať ich túžby, potreby a ciele.

Ak chcete predávať a zarábať, potrebujete poznať svojich zákazníkov. Prispôsobiť im predajné stratégie, marketing, štruktúru webu i jeho obsah. Používať moderné a efektívne formy marketingu a predaja.

Od ponuky konkurencie ste na internete len pár klikov. Zákazník má na výber obrovské možnosti. Odhaľte všetky možnosti, ktoré viete využiť vo svojom podnikaní.

Klientom poskytujeme jedinečné predajné a marketingové stratégie a postupy vypracované podľa individuálnych potrieb našich partnerov.

Máte záujem?

  • Zaujali vás naše služby?
  • Máte špecifickú požiadavku?
  • Chcete sa spýtať na podrobnosti?

NAPÍŠTE NÁM.

Inšpirujte sa na našom BLOGU

4 nízko nákladové spôsoby ako získať zákazníkov

Nemáte veľký marketingový rozpočet? Tieto 4 nízko nákladové stratégie vám pomôžu so získavaním nových zákazníkov. Väčšina malých…

Celý článek

Ako ( ne)písať texty k produktom v e-shope

V e-shope vidíte možnosť skvelého zárobku a myšlienka začať podnikať v oblasti internetového predaja vás nadchla. Máte…

Celý článek

69 otázok pomocou, ktorých vytvoríte perfektný príbeh o vašej firme

Vyselektovať informácie na dôležité a menej dôležité býva často problém. Najviac zanedbanou stránkou - rubrikou  v slovenských e-shopoch je…

Celý článek