Obsahový marketing

Tvoríme kvalitný a jedinečný obsah, ktorý vám privedie nových zákazníkov a zvýši predaje.

Chcem konzultáciu

Tvorba obsahu je viac ako len písanie textov

Obsahový marketing je dôležitou súčasťou marketingovej stratégie každého úspešného e-shopu. Tvorba obsahu je viac ako len písanie textov. Content marketing môže byť váš kľúčový zdroj k získavaniu nových zákazníkov a rastu tržieb.

Zavedením obsahovej stratégie dokážete:

 • zlepšovať pozície vo vyhľadávačoch a tým zvyšovať návštevnosť na stránke (SEO),
 • zvyšovať predaje a tržby
 • získať nových zákazníkov
 • zapájať potenciálnych zákazníkov tým, že im poskytuje SKUTOČNÉ hodnoty
 • prezentovať vašu značku
 • budovať dôveru

Unikátny a zaujímavý obsah, fotografie, videá, obrázky, texty, blog..., je dnes kľúčom k úspechu. Obsahom budujete základy internetového marketingu a podporujete predaj. Dobrý obsah tvoríte pravidelnými a kvalitnými príspevkami, ktoré prinášajú zákazníkom hodnotu. Kvalitný obsah spĺňa potreby vašich zákazníkov a v každej etape nákupného procesu vedie zákazníka až do poslednej fázy – odoslanie objednávky.

Obsahom dokážete ovplyvniť rozhodnutie zákazníka nakúpiť u vás a zároveň získavate konkurenčnú výhodu.

Ako pri obsahovom marketingu postupujeme

 • Zanalyzujeme a urobíme audit súčasného stavu. Zoznámime sa s vaším podnikaním.
 • Určíme cieľovú skupinu, zanalyzujeme aktivity konkurencie, zadefinujeme konkrétne ciele
 • Vytvoríme content marketingovú stratégiu
 • Tvoríme kvalitný a unikátny obsah
 • Navrhneme a zrealizujeme odkomunikovanie obsahu
 • Pomôžeme s pravidelnou aktualizáciou a tvorbou obsahu

Ak potrebujete

získať viac zákazníkov / odlíšiť sa od konkurencie / zvýšiť predaje / budovať značku a odbornosť,

ukážeme vám ako na to.

Chcem konzultáciu

Pri tvorbe obsahu zameriavame pozornosť na jeho úžitkovú hodnotu z pohľadu internetového užívateľa. Sústredíme sa na potreby vašich zákazníkov, výber kľúčových slov, členenie textu, štylistiku i pravopis. Obsah tvoríme tak, aby ste z neho mali osoh vy i vaši zákazníci. Zosúladenie vašich potrieb a cieľov s potrebami a cieľmi vašich zákazníkov prináša nárast zákazníkov, objednávok a vášho zisku.

Ak chcete zvýšiť návštevnosť, počet objednávok a zaznamenať rast tržieb, zamerajte svoju pozornosť a marketingové úsilie na obsah. Kvalitným obsahom získate veľkú konkurenčnú výhodu, zvýšite návštevnosť, získate viac zákazníkov a objednávok.

Dodáme vám obsah, ktorý bude efektívne predávať. Zaujímavý a hodnotný obsah budú vaši zákazníci „hltať“ a vy zaznamenáte rast návštevnosti a vyššie tržby. Navrhneme menu, štruktúru obsahu, články, popisy kategórii, tlačidlá... Obsah optimalizujeme na určené kľúčové slová a podľa skutočných potrieb a záujmov vašich zákazníkov tak, aby obsah naozaj predával.

Pre koho tvoríme obsah?

Pre firmy

Vytvoríme texty na web, nové články pre blog, príspevky pre sociálne média, texty e-mailov, produktové listy, články a materiály pre zákazníkov a partnerov, ebooky...

Pre e-shopy

Vytvoríme originálne popisky kategórií a produktov, profesionálne recenzie produktov, články do blogu, vytvoríme newsletter, texty e-mailov, príspevky pre sociálne média...

Potrebujete napísať len jeden článok alebo text? Objednajte si jednorázové napísanie textu do 500 slov za 19€ bez DPH.

Zverte tvorbu obsahu vašej webovej stránky nám. Pri písaní textov dbáme na vaše špeciálne požiadavky, kľúčové slová, pravopis i štylistiku. Našu prácu milujeme a tvorba obsahu nás baví.

Balíky Content

Cielený, vysoko kvalitný a hodnotný obsah hrá dnes ústrednú úlohu v zlepšení vzťahu so zákazníkmi, zvýšení povedomia o značke, v budovaní dôvery zákazníkov a v náraste ziskov. V dnešnom vysoko konkurenčnom on-line prostredí potrebujete vlastný kvalitný obsah. Obsah musíte vedieť správne distribuovať, aby ste získali pozornosť internetových užívateľov.

Efektívna tvorba a distribúcia obsahu nie je len otázkou písania článkov a umiestňovania ho po celom webe. Pre dosiahnutie obchodných výsledkov je potrebné sa zamerať na dosiahnutie konkrétnych cieľov. Nastavenie cieľov a tvorba obsahu musí byť naplánovaná strategicky.

Naše balíky vám to zjednodušia. My urobíme všetku prácu za vás. Vy získate výsledky. Dosiahnuť kvalitný obsah môžete jednoducho s našou pomocou. Náš profesionálny tím vytvorí kvalitný obsah, ktorý vám privedie správnych – kupujúcich zákazníkov.

Vyberte si balík, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám:

Balík Content BASIC
69 €
49 €
bez DPH
zadefinovanie cieľov
návrh stratégie publikovania obsahu
vytvorenie 4 originálnych článokov / textov na web (každý článok píšeme v rozsahu minimálne 300 slov)
profesionálna korektúra textu
neobmedzené revízie dodaného textu
odporúčania k ďalšej tvorbe obsahu
konzultácie a podpora emailom/telefonicky počas 1 mesiaca
Balík Content WEB
119 €
89 €
bez DPH
zadefinovanie cieľov
návrh stratégie publikovania obsahu
unikátny text na hlavnú webovú stránku
texty na podstránky (maximum 5 podstránok, rozsah textu 100-250 slov)
4 články do blogu/magazínu (každý článok píšeme v rozsahu minimálne 300 slov)
profesionálna korektúra textu
neobmedzené revízie dodaného textu
odporúčania k ďalšej tvorbe obsahu
konzultácie a podpora emailom/telefonicky počas 1 roka

Potrebujete ponuku na mieru?

Nevyhovujú vám balíčky, potrebujete individuálnu ponuku alebo máte špecifické požiadavky?

Kontaktujte nás

Naši profesionálni editori, copywriteri vytvoria obsah webovej stránky priamo pre vaše konkrétne publikum. Články píšeme tak, aby upútali a zároveň boli pre zákazníkov hodnotné.

Články optimalizujeme na vybrané slová pre vyhľadávače, čím sa zvyšuje SEO stránky a posúva ju vyššie vo výsledkoch vyhľadávania =>vyššia návštevnosť.

Novým kvalitným obsahom:

 • prilákate viac nových zákazníkov
 • udržíte si pozornosť stálych zákazníkov
 • podporíte vašu značku
 • zdôrazníte vašu dôveryhodnosť v očiach internetových užívateľov
 • zlepšíte pozície vo vyhľadávačoch

Čo budeme od vás potrebovať?

K napísaniu dobrého obsahu od vás potrebujeme relevantné informácie, aby sme vedeli spolu s vami určiť cieľ, ktorý chcete textom dosiahnuť: podporiť predaj, vytvorenie objednávky, zanechanie kontaktu, preklik na niektorú webovú stránku, zvyšovať povedomie o vašej spoločnosti...

Povedzte nám, akú máte o texte predstavu, prípadne nám dajte k dispozícii relevantné podklady, z ktorých môžeme čerpať. Čím viac informácii nám k textu poskytnete, tým lepší výsledok dosiahneme.

Akonáhle dostanete od nás hotový text, poskytnite nám spätnú väzbu. Páči sa vám? Je potrebné niečo upraviť? Urobíme pre vás  neobmedzené množstvo revízií textu, tak aby ste boli na 100% spokojní.